Canon xf-100

Canon xf-100 jest połączeniem wszechstronności, oraz obrazu jakości Full HD to najmniejsza kamera z kodekiem MPEG-2 posiada możliwość nagrywania na karty CF. Wersje xf-100 cechuje profesjonalny dźwięk i szerokie możliwości dostosowywania czynią kamerę bardzo wszechstronną. Canon w wersji xf-100 rejestruje obraz w plikach MPEG-2 MXF w rozdzielczości do 1920×1080 FULL HD i transmisji rzędu 50 mb/s (4:2:2) na niedrogą i dostępnie powszechną kartę pamięci CompactFlash. Możemy nagrywać z przełaczeniem pomiędzy dwoma gniazdami kart dzięki czemu możemy filmować bez przerwy natomiast funkcja nagrywania do dwóch gniazd pozwala nam jednocześnie zapisać nasz zarejestrowany materiał na dwóch kartach. Canon model xf-100 posiada jasny szerokokątny obiektyw wideo Canon HD (f/1,8-f/2,8, 30,4 mm). Wbudowany pierścień regulacji zbliżenia ostrości lub przesłony. Posiada ulepszony model stabilizacji optycznej ułatwia redukcję aberacji chromatycznej, oraz utrzymuje ostrość obrazu i umożliwia zmniejszenie rozmiaru obiektywu.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
May 2013
M T W T F S S
« Feb   Jun »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031