Sony NEX-VG20

Sony NEX-VG20, kamera sony, kamery
Sony NEX VG20 jest kamerš, która została przygotowana z myślą o najbardziej wybrednych video amatorów. Jest to następczyni VG10, która miała ograniczonš funkcjonalnoœć, oraz obsługę.Wersja VG 20 jest zmodernizowanš kamerš amatorskš w, której jest mocowanie bagnetowe. Wymiana optyki czy duże przetworniki to było do niedawna domenš dla filmowców jednak koszt tych urzšdzeń był naprawde bardzo duży. PóŸniej pojawiły się między innymi lustrzanki, oraz aparaty cyfrowe, które miały wymiennš optykę. Co takiego się stało, że Sony postanowiło stworzyć kamerę, która wykorzystuje tš samš elektronikę przetwornik i optykę. Spowodowała to głownie plastyka obrazu dzięki, której można kręcić wiele filmów w różnych wersjach kinowych, czy też stacji telewizyjnych.Kamera została zbudowana z podzespołów aparatufotograficznego z przetwornikiem o rozmiarze APS dzięki temu można stworzyć film w wersji kinowej. Wersja NEX VG20 jest tańszym rozwišzaniem niż wiele innych profesjonalnych pojawił się tu również ulepszony mikrofon Quad Capsule Spatial Array, który zapisuje dŸwięk zarówno w postaci stereo lub 5.1. ergonomia urządzenia, a także tryb manualny kamery również zostały dopracowane. Posiadacze tej wersji kamery Sony VG20 będš mogli wybierać spoœród siedmiu rodzajów szkieł z mocowaniem E-mount będš mogli skorzystać też z opcjonalnego adaptera LA-EA2 pozwala na stosowanie optyki A-mount.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Wybór ceramiki a komfort korzystania z łazienki

  Wybór ceramiki a komfort korzystania z łazienki

  Wiosna to czas remontów. Jedni ograniczają się do odświeżenia koloru ścian w domu czy mieszkaniu, inni na ten właśnie czas planują większe zmiany jak na przykład remont łazienki.Read More »
 • Nowości w armaturze ceramicznej

  Nowości w armaturze ceramicznej

  Chcesz kupić armaturę łazienkową, ale nie wiesz, gdzie się udać? Przerażają Cię ceny? Sprawdź ofertę PlusOutlet, gdzie możesz znaleźć wiele ceramiki łazienkowej w dobrych, niskich cenach. Możesz zrobić zakupy zarówno przez Internet, jak i w sklepie stacjonarnym. Tak fachowy doradca podpowie Ci, jak wykorzystać Twoją łazienkę i …Read More »
 • Nowoczesność w Poznaniu: płytki hiszpańskie

  Nowoczesność w Poznaniu: płytki hiszpańskie

  Ostatnimi czasy w wykroczeniach króluje powiew nowoczesności. Heksagonalne płytki, mieszanie kolekcji, dodatkowe zdobienia to tylko kilka z wielu rozwiązań tłumnie wykonywanych w naszych wnętrzach. Płytki hiszpańskie idealnie wpasowały się w ten trend, jako te niezwykle barwne i z dużą ilością zdobień. Oczywiście klasyczne wzory również są na …Read More »
Kalendarz
May 2013
M T W T F S S
« Feb   Jun »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031