Bezprzewodowy i innowacyjny

W bardzo wielu domach znajdują się routery, o ich zaletach nie trzeba nikogo przekonywać. Na rynku, co raz pojawiają się nowe, bardziej funkcjonalne modele. Jednym z nich jest produkt oparty na nowej technologii AC1200. Co nowego daje ta technika? Otóż mamy tutaj obraz, jakości HD, w sieci domowej. Istotny element to sieć 876 megabajtów na sekundę w technologii AC, oraz 300 megabajtów na sekundę w technologii N. Wart zwrócenia uwagi jest także fakt, że tego typu urządzenia posiadają beamforming, który kierunkowo nadaje fale na każdy sprzęt, dlatego otrzymujemy większą, jakość sygnału. Współczesna elektronika, to także mobilność, czyli możliwość podłączenia do innych urządzeń. Tutaj mamy port USB, oraz połączenie WPS. To bardzo wygodna opcja pozwalająca w bardzo prosty sposób połączyć ruter z innymi sprzętami. Fajnym rozwiązaniem jest sieć gościnna. Można odizolować sieć, specjalnie dla gości. Równie ważna, ale pod innym względem, jest kontrola rodzicielska. Tutaj można zarządzać dostępem do określonych stron. Kolejnym ciekawym i praktycznym rozwiązaniem, jest port gigabajtowy. To sposób na wyciśnięcie maksimum prędkości przy pomocy kabla. Czyli całkiem ciekawy ten nowy produkt.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
June 2013
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930