Małe jest funkcjonalne

Obecnie mamy do dyspozycji urządzenia o bardzo małych gabarytach i bardzo dużych możliwościach. Czasami można się zastanawiać, gdzie znajdują się granice miniaturyzacji. Istnieją zaawansowane projekty, które sprowadzają telefon komórkowy, do wielkości karty kredytowej. Współczesna elektronika jest tak zaawansowana, że jest to całkiem realne. Produkt nazywa się micro phone i jest całkiem funkcjonalny. Zawiera wszystkie niezbędne elementy, pomimo małych rozmiarów. Bo 85 milimetrów na 55 mm oraz 5,5 mm grubości, to naprawdę niewiele. Ponadto znajduje się w nim wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala, jest też oczywiście klawiatura, a do tego jeszcze się mieści wyjście mini USB. Jego atutem jest także wytrzymała bateria, która w trybie stand – by, wytrzymuje nawet trzy tygodnie. Czy taka technika trafi wkrótce pod strzechy? Przekonamy się, na pewno jest to kolejna propozycja zmniejszenia już istniejącego przedmiotu do bardzo małych rozmiarów z zachowaniem jego funkcji. Może wówczas ten bardzo nowoczesny produkt byłby zbliżony do tradycyjnego telefonu, ze względu na gabaryty miałby on ograniczoną liczbę funkcji, bo na pewno nie ze względu na wygląd. Ten ostatni byłby raczej nowoczesny.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
June 2013
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930