Mały i duży komputer

Komputery to bardzo powszechne urządzenia mające swoje stałe miejsce w naszym życiu. Dziś już chyba nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich. Ale w czasach, kiedy powstawały, było zapewne odwrotnie. Funkcji miały niewiele, za to ciężar ogromny. Dzisiaj jest odwrotnie, gabaryty znacznie się zmniejszyły, za to funkcji jest, co niemiara. Ale technika idzie do przodu, dlatego trudno sobie wyobrazić, żeby nie udoskonalano istniejących już sprzętów. Chociaż w czasach, gdy powstawał, pewnie nie wielu wyobrażało sobie jego obecnych możliwości i wyglądu, tak jak my nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co będzie za jakieś pięćdziesiąt lat. Na pewno wiele dziedzin naukowych, które biorą udział w powstawaniu tego typu technologii, jak matematyka, elektronika czy informatyka, zaoferuje zupełnie nowy produkt. A już teraz ma on niezwykle duże zastosowanie. Swobodnie korzystają z niego zarówno dzieci, dorośli jak i osoby starsze. Może on służyć do pracy albo rozrywki. Każdy wybiera te funkcje, których najbardziej potrzebuje. Ale trzeba pamiętać, że gdyby nie internet, jego funkcje nie byłyby tak bogate. Jednak bez komputerów nie byłoby internetu, wic koło się zamyka. Chociaż może nie koniecznie, bo nie wiadomo, co jeszcze może zostać wymyślone w przyszłości.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Wybór ceramiki a komfort korzystania z łazienki

  Wybór ceramiki a komfort korzystania z łazienki

  Wiosna to czas remontów. Jedni ograniczają się do odświeżenia koloru ścian w domu czy mieszkaniu, inni na ten właśnie czas planują większe zmiany jak na przykład remont łazienki.Read More »
 • Nowości w armaturze ceramicznej

  Nowości w armaturze ceramicznej

  Chcesz kupić armaturę łazienkową, ale nie wiesz, gdzie się udać? Przerażają Cię ceny? Sprawdź ofertę PlusOutlet, gdzie możesz znaleźć wiele ceramiki łazienkowej w dobrych, niskich cenach. Możesz zrobić zakupy zarówno przez Internet, jak i w sklepie stacjonarnym. Tak fachowy doradca podpowie Ci, jak wykorzystać Twoją łazienkę i …Read More »
 • Nowoczesność w Poznaniu: płytki hiszpańskie

  Nowoczesność w Poznaniu: płytki hiszpańskie

  Ostatnimi czasy w wykroczeniach króluje powiew nowoczesności. Heksagonalne płytki, mieszanie kolekcji, dodatkowe zdobienia to tylko kilka z wielu rozwiązań tłumnie wykonywanych w naszych wnętrzach. Płytki hiszpańskie idealnie wpasowały się w ten trend, jako te niezwykle barwne i z dużą ilością zdobień. Oczywiście klasyczne wzory również są na …Read More »
Kalendarz
June 2013
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930