Mały i duży komputer

Komputery to bardzo powszechne urządzenia mające swoje stałe miejsce w naszym życiu. Dziś już chyba nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich. Ale w czasach, kiedy powstawały, było zapewne odwrotnie. Funkcji miały niewiele, za to ciężar ogromny. Dzisiaj jest odwrotnie, gabaryty znacznie się zmniejszyły, za to funkcji jest, co niemiara. Ale technika idzie do przodu, dlatego trudno sobie wyobrazić, żeby nie udoskonalano istniejących już sprzętów. Chociaż w czasach, gdy powstawał, pewnie nie wielu wyobrażało sobie jego obecnych możliwości i wyglądu, tak jak my nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co będzie za jakieś pięćdziesiąt lat. Na pewno wiele dziedzin naukowych, które biorą udział w powstawaniu tego typu technologii, jak matematyka, elektronika czy informatyka, zaoferuje zupełnie nowy produkt. A już teraz ma on niezwykle duże zastosowanie. Swobodnie korzystają z niego zarówno dzieci, dorośli jak i osoby starsze. Może on służyć do pracy albo rozrywki. Każdy wybiera te funkcje, których najbardziej potrzebuje. Ale trzeba pamiętać, że gdyby nie internet, jego funkcje nie byłyby tak bogate. Jednak bez komputerów nie byłoby internetu, wic koło się zamyka. Chociaż może nie koniecznie, bo nie wiadomo, co jeszcze może zostać wymyślone w przyszłości.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
June 2013
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930