Nowe rozwiązania firmy Samsung.

Samsung pochwalił się dosyć niedawno najnowszym rozwiązaniem w telewizorach, są to ultra giętkie ekrany OLED. rozwiązanie to sprawia, że ekrany sa podświetlane w samoistny sposób wymagają one dodatkowego podświetlania.samsung ma jeszcze inne rozwiązania, którymi może zachęcic swoich klientów. Jest to znakomita jakość obrazu, oraz niskie zużycie energii nasz telewizor dodatkowo będzie można wyginać praktycznie w każdą stronę, a także możliwość całkowitego jego złożenia. Samsung planuje też wypuszczenie na rynek technologii Intel’a Light chodzi tutaj o to, że niektóre firmy takie jak Intel nie chcą wprowadzić na stałe USB 3.0, które jest w stanie przesyłać dane z prędkością 5mb/s to zaledwie połowa tego co zaoferuje nam złącze proponowane przez Intela. Light Peak umożliwi nam przesył danych na poziomie 10Gb/s w przyszłości będzie to już 100Gb/s Intel ogłosił, że Light Peak będzie standardem służących do komunikacji wewnątrz urządzeń jak, i pomiędzy nimi. Samsung planuje wypuścić w przyszłości jeszcze kilka innych rozwiązań dla swoich urządzeń o, których przekonamy się już niebawem

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
June 2013
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930