Panasonic i jego rozwiązania technologiczne.

W Hamburgu została zaprezentowana pierwsza z linii produktów, na 2012 rok.Uświetnione zostało tam również 50 lecie firmy w Europie zaprezentowane zostały między innymi telewizory smart Viera, smart fony, systemy kina domowego, aparaty cyfrowe LUMIX, i kamery HD.ELUGa jest to zaawansowany technicznie smart phone technicznie wodoodporny telefon jest smukły 7,8mm, oraz waży tylko 103g, oraz posiada wbudowany system Android. Telefon poza oczywiście wodoodpornością posiada jeden z największychspółczynników proporcji ekranu do obudowy ekran zajmuje 66% powierzchni telefonu. Telewizory Smart viera, które posiadają Neo Plasma Black 2500 FFD, a nowe telewizory LED posiadają technologię paneli LED IPs Viera.Zastosowanie tej technologii dla wszystkich modelitelewizorów charakteryzuje doskonała jakość obrazu w trybie Full HD, 2d, i 3d. W telewizorach smart Viera TV połaczono szkło i metal, które zostały zaprojektowane tak, aby wyglądać minimalistycznie smukło, oraz stylowo pasować będą, dzięki temu do każdego wnętrza.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
June 2013
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930