Technologiczna wymówka

Badania pokazują, że tyjemy w zastraszającym tempie, a to negatywnie odbija się na naszym zdrowiu. Kozłem ofiarnym staje się elektronika oraz wszelkie zdobycze cywilizacji ułatwiające nam życie. Bo jak by nie było telewizora, to byśmy nie siedzieli przed nim godzinami, brak samochodu wymusiłby na nas więcej ruchu, i tak dalej. Ale zamiast obwiniać pomysłowość ludzką, skutkującą wynalazczością innowacyjnych rozwiązań, może byśmy sami się zastanowili nad naszą winą. Jeśli nie będziemy mieli samodyscypliny a zdrowy rozsądek wyślemy na długi urlop, to nawet gdyby nam ktoś zabrał wszelkie ułatwiające życie urządzenia, to i tak nic się nie zmieni. Dobrze, że technika daje nam do ręki takie rozwiązania, ale przecież można skorzystać z różnych form wynalazków. Dlaczego nie zachwycimy się możliwością ćwiczeń na siłowni, albo grami multimedialnymi, które wymagają ruchu? Możliwości techniczne, to także szerszy dostęp do wiedzy, więc nie mamy już wymówki pod tym względem. Łatwo można sobie znaleźć w internecie porady dotyczące zdrowego trybu życia, oraz poszukać towarzystwa do wspólnych treningów. Możliwości nie brakuje, tylko trzeba chcieć z nich skorzystać i nie szukać winowajców we współczesnych technologiach.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
June 2013
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930