Telewizor i co jeszcze?

Obecnie telewizory to coś znacznie więcej, niż tylko odbiorniki służące do oglądania różnych programów. Są to raczej urządzenia multimedialne, oferujące całą gamę możliwości. Technika w parze z nauką, pozwala stworzyć innowacyjny produkt o bogatym wnętrzu. A posiadają one karty pamięci, kabel USB oraz wejścia do odtwarzacza mp3. W ten sposób możemy odczytywać pliki, słuchać muzyki albo oglądać zdjęcia. Nie ma też problemu, aby je zintegrować z siecią, ponieważ mają one wbudowaną przeglądarkę internetową. Najnowsze odbiorniki, posiadają funkcję, dzięki której można nimi sterować za pomocą ruchu albo mowy. Nowe możliwości zyskujemy w dziedzinie gier, gdy podłączymy do telewizora konsole. Czyli całkiem spora liczba dodatków. Nie zapominajmy także o bardziej podstawowych funkcjach i ich, jakości. Dźwięk i obraz są na najwyższym poziomie, a to już jest zasługa możliwości, jakie daje elektronika i inne pokrewne dziedziny. Wprawdzie konkurencją dla telewizorów są laptopy i tablety, ale równie dobrze to telewizor jest konkurencją dla nich. A zapewne w tej dziedzinie, nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa, postęp technologiczny jest tak dynamiczny, że niedługo powinniśmy się spodziewać jeszcze większej liczby funkcji oraz wyższej, jakości w telewizorach i innych urządzeniach multimedialnych.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
June 2013
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930