W krainie dźwięków

Są mobilne, małe oraz pozwalają na odtwarzanie muzyki, a czasami nawet grafiki i video, a nazywają się mp3. Takie urządzenia dają nam możliwość słuchania muzyki w sytuacjach, w których wcześniej byłoby to niemożliwe. Podczas biegania, w środkach komunikacji miejskiej czy jadąc na rowerze. Małe, poręczne, wyposażone w słuchawki i do tego jeszcze modne. Współczesna technika daje nam do ręki bardzo wygodny produkt. Ale w związku z dynamicznym rozwojem technologicznym, mamy tutaj szeroki wybór sprzętu i to nie tylko ze względu na producenta. Możemy sobie wybrać model z wyświetlaczem, na którym mamy informacje o liście utworów, wraz z bieżącym wyświetlaniem tych, które słuchamy. Niezwykle ważna jest pojemność takiego sprzętu, dlatego warto wybierać te modele, które posiadają sporą pamięć. Obecna elektronika oferuje również modele z większymi wyświetlaczami, na których można oglądać pliki graficzne i fotografie. Jeszcze bogatsza opcja pozwala na oglądanie plików video. Czyli każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Bo jeśli słuchamy głównie muzyki, to, po co nam model z obsługą grafiki i video? Warto też zwrócić uwagę na to ile takie urządzenie zużywa energii, bo na rynku są dostępne produkty przyjazne naturze.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
June 2013
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930