Wady i zalety elektronicznych papierosów.

elektroniczny papieros jest nazywany inaczej inhalatorem wody, gliceryny, glikolu propylenowego, substancji smakowej i często nikotyny. Papieros elektroniczny przeciwnie do tradycyjnego papierosa nie zawiera nikoyny, substancji smolistych oraz rakotwórczych. Poza tym nie wywiera trujących efektów ubocznych, które sa związane z paleniem liści tytoniu, a także bibuły oraz klejowych elementów ustnika. Bardzo ważną zaletą jest to, że dzieki nim nie trujemy otoczenia, w którym się znajdujemy, swego organizmu również co jest bardzo ważne.drugą zaleta jest to, że palacz nie czuje po elektronicznym papierosie przykrego posmaku tradycyjnych papierosów. Mimo wszystko elektroniczne papierosy nie są zdrowe,dlatego, że dostarczaja do organizmu nikotynę, która jest substancją psychoaktywną , która silnie uzależnia.Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) już w 2008 roku twierdziła, że z dokładnych badań wynikło, że elektroniczny papieros jest najbezpieczniejszą terapią nikotynową. Nie wykluczaja również, że papierosy tego typu są pomocne w rzuceniu palenia . Mogą byc one przystania pomiędzy paleniem, a całkowitym jego zaprzestaniem. Jednak podstawowym warunkiem jest chęć rzucenia.?Istnieje możliwość palenia papierosów posiadających mniejszą dawke nikotyny aż do korzystania z kartridży o zerowej zawartości nikotyny. Możemy dzięki temu dużo łatwiej zerwać z nałogiem. elektroniczne papierosy imitują prawdziwy dym, smaku oraz zapełniają kontynuację rytuału palenia. Jest to sposób, który jest duzo skuteczniejszy niż korzystanie z plastrów, gum i tabletek z nikotyną, które tylko zaspokajają głód nikotynowy.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
June 2013
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930