Kierunek elektronika

Świat idzie do przodu, unowocześnia się. Motorem rozwoju ludzkości jest technika. Dziś w zasadzie nie ma branży, która nie byłaby zmechanizowana i skomputeryzowana. Ścisłej wiedzy technicznej wymaga się w większości zawodów. Urządzenie elektryczne jest w każdym domu i biurze. Ministerstwo Edukacji promuje przede wszystkim wykształcenie techniczne i kierunki związane z rozwojem techniki. Jednym z najpopularniejszy profili nauczania w szkole ponadgimnazjalnej, na poziomie technikum jest elektronika. Coraz więcej chłopców i dziewcząt dostrzega, że zawodem przyszłości jest elektronika, która jest obecna we wszystkich najnowocześniejszych sprzętach i samochodach. Osoba, która będzie znała się na elektronice bez problemu zdobędzie dobrze płatną pracę lub założy działalność gospodarczą, która przyniesie spore zyski i dużą liczbę klientów. Młody człowiek marzy o szybkim usamodzielnieniu się, ale ma świadomość tego, że samodzielność wiąże się z ponoszeniem konkretnych kosztów swojego utrzymania i opłat.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
July 2013
M T W T F S S
« Jun   Nov »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031