Otoczeni elektroniką.

Gdziekolwiek byśmy nie ruszyli się otacza nas technika. W zasadzie otaczamy się techniką i jesteśmy od niej uzależnieni. Nie mówię tutaj o uzależnieniu od komputera, jako przedstawiciela branży elektronika, ale o tym, że współczesny człowiek, żyjący w cywilizowanym świecie nie wyobraża sobie życia bez ciepłej wody, prądu, pralki, lodówki, telewizora. W wymienionych urządzaniach są elementy elektroniczne. Każde urządzenie ma elektroniczny wyświetlacz, programator, czy podzespoły elektroniczne. Bez wiedzy z tej dziedziny nauki nie jesteśmy w stanie naprawić usterki, a nawet obsługiwać otaczających nas urządzeń. Można dyskutować, czy dobrze dla człowieka, że uzależnił się od technik, czy nie wpadliśmy w szpony wygodnictwa i konsumpcjonizmu, ale trzeba jasno powiedzieć, że współcześnie trudno jest funkcjonować bez podstawowych udogodnień. Człowiek lubi wygodne życie. Obecność sprzętów sprawia, że mniej czasu poświęcamy na różnego rodzaju pracę i więcej czasu możemy poświęcić dla rodziny, przyjaciół, czy realizacji własnej pasji.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
July 2013
M T W T F S S
« Jun   Nov »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031