Przyszłościowa edukacja.

Rozważając swoją zawodową przyszłość pod kątem kierunku edukacji, trzeba brać pod uwagę nie tylko swoje zainteresowania, ale także możliwość podjęcia pracy po ukończeniu szkoły. Jednym słowem – należy zastanowić się nad przyszłością. To trudna decyzja dla 16-latka, który nie do końca wie, co chciałby robić w dorosłym życiu. Rozsądnym wyjściem jest pójście do technikum i wybór kierunku, o zbiorczej nazwie „technika”. Szkoły oferują wiele kierunków kształcenia, które mają jedną cechę wspólną – uczy jak obsługiwać urządzenie elektryczne i elektroniczne stosowane w danej branży. Nawet licea ogólnokształcące coraz częściej otwierają klasy techniczne ze zwiększoną ilością godzin matematyki, fizyki i informatyki. W ogólniakach elektronika staje się ważnym działem omawianym na fizyce, czy na zajęciach informatycznych. Od elektroniki i techniki nie ma ucieczki – otacza nas, wywiera coraz większy wpływ na nasze życie i decyzje. Trudno byłoby znaleźć kogoś, kto podważyłby znacznie elektroniki w jego życiu i funkcjonowaniu społeczeństwa.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Najlepsze kosmetyki dla Twojej skóry

  Kosmetyki na bazie mleka klaczy oddziaływują na skórę człowieka w sposób rewelacyjny. Krem na bazie mleka klaczy odżywia oraz regeneruje skórę twarzy. Po zastosowaniu kremu twarz wygląda promiennie, jest świetlista i znacznie młodsza, niż przed zastosowaniem. Resztę ciała możemy śmiało pokryć balsamem z mlekiem klaczy, który działa …Read More »
 • Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna – Plus Outlet

  Remont łazienki bądź urządzanie jej pierwszy raz w nowym domu to nie lada wyzwanie. Potrzeba idealnej ceramiki łazienkowej, świetnych akcesoriów, wysokiej jakości płytek ceramicznych oraz chemii budowlanej, która pozwoli to wszystko scalić w jedno. Nie są to proste wybory, ba! Urządzanie łazienki, by cieszyła oko, była funkcjonalna, …Read More »
 • Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Zapewnij bezpieczeństwo i wydajność systemu SAP

  Jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest monitorowanie systemów SAP. Jest to konieczne, celem nadzorowania prawidłowego działania oprogramowania, a co za tym idzie – firmy. Nadzór ten można prowadzić zarówno w wewnętrznych działach IT firmy, jak i skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Drugie rozwiązanie niesie ze sobą …Read More »
Kalendarz
July 2013
M T W T F S S
« Jun   Nov »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031