Przyszłościowa edukacja.

Rozważając swoją zawodową przyszłość pod kątem kierunku edukacji, trzeba brać pod uwagę nie tylko swoje zainteresowania, ale także możliwość podjęcia pracy po ukończeniu szkoły. Jednym słowem – należy zastanowić się nad przyszłością. To trudna decyzja dla 16-latka, który nie do końca wie, co chciałby robić w dorosłym życiu. Rozsądnym wyjściem jest pójście do technikum i wybór kierunku, o zbiorczej nazwie „technika”. Szkoły oferują wiele kierunków kształcenia, które mają jedną cechę wspólną – uczy jak obsługiwać urządzenie elektryczne i elektroniczne stosowane w danej branży. Nawet licea ogólnokształcące coraz częściej otwierają klasy techniczne ze zwiększoną ilością godzin matematyki, fizyki i informatyki. W ogólniakach elektronika staje się ważnym działem omawianym na fizyce, czy na zajęciach informatycznych. Od elektroniki i techniki nie ma ucieczki – otacza nas, wywiera coraz większy wpływ na nasze życie i decyzje. Trudno byłoby znaleźć kogoś, kto podważyłby znacznie elektroniki w jego życiu i funkcjonowaniu społeczeństwa.

Comments are closed.

Advertisement
Recent Posts
 • Wybór ceramiki a komfort korzystania z łazienki

  Wybór ceramiki a komfort korzystania z łazienki

  Wiosna to czas remontów. Jedni ograniczają się do odświeżenia koloru ścian w domu czy mieszkaniu, inni na ten właśnie czas planują większe zmiany jak na przykład remont łazienki.Read More »
 • Nowości w armaturze ceramicznej

  Nowości w armaturze ceramicznej

  Chcesz kupić armaturę łazienkową, ale nie wiesz, gdzie się udać? Przerażają Cię ceny? Sprawdź ofertę PlusOutlet, gdzie możesz znaleźć wiele ceramiki łazienkowej w dobrych, niskich cenach. Możesz zrobić zakupy zarówno przez Internet, jak i w sklepie stacjonarnym. Tak fachowy doradca podpowie Ci, jak wykorzystać Twoją łazienkę i …Read More »
 • Nowoczesność w Poznaniu: płytki hiszpańskie

  Nowoczesność w Poznaniu: płytki hiszpańskie

  Ostatnimi czasy w wykroczeniach króluje powiew nowoczesności. Heksagonalne płytki, mieszanie kolekcji, dodatkowe zdobienia to tylko kilka z wielu rozwiązań tłumnie wykonywanych w naszych wnętrzach. Płytki hiszpańskie idealnie wpasowały się w ten trend, jako te niezwykle barwne i z dużą ilością zdobień. Oczywiście klasyczne wzory również są na …Read More »
Kalendarz
July 2013
M T W T F S S
« Jun   Nov »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031